8540149202

HIREMCO

GT TURBO V8 IPTV

Cep Telefonuna Kumanda App Store 

Google Play

TAVSİYE EDİLEN İPTV CİHAZI
Hiremco Turbo V8D IPTV
Hiremco GT Turbo V8 IPTV  ( Wifili )
* Türkvod
* İPTV için xtream, free iptv
 
Hiremco GT Turbo V8 IPTV Satış Fiyatı: 400 TL
1 Yıllık IPTV + Hiremco GT Turbo V8 IPTV Satış Fiyatı: 600 TL   
(Kargo Alıcıyı ya Aittir)
aket_logo.jpg

Lütfen bizimle iletişime geçiniz

Yazılımlarını ve kanal listelerini yüklüyoruz, Türkvod, Xtream Codes Vb. Uygulamaları Direk Kullanıma Hazır Olarak Göndermekteyiz.

Xtream Codes, Stalker, Open Ip Televizyon, M3U Lsitesi Yükleyebilme İmkanı Hepsi ve Daha Fazlası Bu Cihazda. Dilediğiniz yerden ip server satın alıp yükleyebilirsiniz.


Kumandada Herhangi bir Tuşa Dilediğiniz Uygulama veya Kısayolu Atayabilme ( Örneğin Kırmızı veya Yeşil Tuşa Xtream Codes, Bir Başka Tuşa Başka Uygulama...) 
 

İnternet üzerinden yazılım güncelleme

Media player özelliği ( mkv, avi gibi video formatlarını destekler )

İp Televizyon ve server desteklemektedir.

Youtube özelliği

Hava Durumu eklentisi

Çoklu Kanal Taşıma

Cihaz açılış uygulaması belirleme ( Uydu yayını , IP Televizyon yada youtube gibi )

Kumandadaki Renk tuşlarına dilediğiniz uygulamayı tanımlama

Dahili Wifi ( Kablosuz İnternet )

İnternet Uygulamaları : Youtube, İnternet Radyo, Hava Durumu, RedTube, DLNA ve KODİ

Oscam, CC Server ve Newcamd Desteği

Biss ve Key Desteği

Hiremco Turbo PLUS  içerisinde binlerce ücretsiz tv kanalı

Hiremco İP Televizyon ile 2000+ üzeri kanal HEDİYE

WEB TV ile binlerce FİLM izleme imkanı

Hiremco Turbo PLUS Mini HD Uydu Alıcısı 

 

Linux İşletim Sistemi

H.265 / MPEG 4 - HD / SD DVB-S2 MULTİSTREAM TUNER

KÖR TARAMA (DÜŞÜK SEMBOL ORANI DESTEĞİ)

STALKER, XTREAM , WETB TV, HİREMCO VOD

 OTOMATİK M3U İNDİRME, YOUTUBE, REDTUBE

2X USB 2.0 GİRİŞİ

WEBIF & FTP ERİŞEBİLME

SMART KART GİRİŞİ (CONAX)

KAYDETME & ZAMAN KAYDIRMA ÖZELLİĞİ

10/100 MBİT LAN AĞ BAĞLANTISI WİFİ (WLAN)

DLNA DESTEĞİ

UNICABLE SİSTEMİ & HIZLI TARAMA DESTEĞİ

DİSEQC 1.0, 1.1, 1.2 VE USALS DESTEĞİ

EPG ELEKTRONİK PROGRAM REHBERİ

YÜKSEK ÇÖZÜNÜRLÜKLÜ OSD KULLANICI ARAYÜZÜ

KUMANDA ÜZERİNDE 4 ADET PROGRAMLANABİLİR BUTON

ALTYAZI & TELETEXT (VİDEO TEXT) DESTEĞİ

STANDBY'DA 0.5W GÜÇ TÜKETİMİ

4 BASAMAKLI 7 SEGMENTLİ EKRAN

LED GÖSTERGESİ ( KIRMIZI / YEŞİL )

IR SENSÖR ( KIZILÖTESİ ALICI 

 H.265 HD DVB-S2 TUNER LNB INPUT

NETWORK 10 / 100MBİT CONNECTİON

HDMI ÇIKIŞI

DİJİTAL SES KONNEKTÖRÜ

AV AUDİO VİDEO ÇIKIŞI

LED / IR (HARİCİ EKRAN VEYA KIZILÖTESİ ALICI) BAĞLANTISI

RS232 GİRİŞİ

Cihaz hem uydu alıcı, hem de akıllı bir cihaz. Cihaz Linux kullanıyor. 2 gb ram ve 128 mb belleği var. Kendine özgü uygulamaları mevcut. IPTV, Youtube, Online Film, Online Radyo, Yetişkin yayınları ve en önemlisi DLNA özelliği mevcut.

DLNA özelliği demişken hemen ondan kısaca bahsedeyim. DLNA özelliği sayesinde cihazınıza yükleyeceğiniz Web Video Cast uygulaması sayesinde istediğiniz videoyu televizyonunuza yansıtabiliyorsunuz. Uygulamanın kullanımı oldukça basit. 

Turkvod ve benzeri bir çok uygulama cihaz içerisinde hazır halde geliyor. Film ve dizi konusunda en ufak sorununuz olmuyor. Rahatça her istediğinizi bulup izleyebiliyorsunuz. Cihazın kendinde iptv mevcut. Ulusal kanalları kaliteli bir şekilde izleyebiliyorsunuz. Yasal olmayan yayınlar mevcut değil. Ayrıca kendinize ait bir IPTV’niz varsa onun da linkini girerek aktifleştirebiliyorsunuz. 

Cihazın web arayüzü mevcut. Bu arayüzden bağlanarak cihazın güncellemelerini ve iptv düzenlemelerini yapabiliyorsunuz.

Cihazın wifi özelliği yok ancak usb wifi aparatı ile kullanabiliyorsunuz kablosuz olarak. Ethernet çıkışı olduğu için ben onu kullanmayı tercih ettim. (Wifi ile veri kaybı olduğu için pek fazla tercihim olmuyor.)

 

Uydu da da kanal geçişleri hızlı ve kanallar kurulu şekilde geliyor.

Kanal geçiş hızları, epg ve pvr özelliğine baktım. PVR özelliği de oldukça kullanışlı bir özellik. Bunu kullanabilmek için cihazınıza bir usb disk bağlıyorsunuz. Kayıt tuşuna basıyorsunuz. Böylelikle canlı yayını istediğiniz yerde durdurabiliyor, geri alabiliyor veya ileri sarabiliyorsunuz. Oldukça kullanışlı.

Hiremco Turbo Iptv Plus Uydu Alıcısı

Smart TV özellikleri bulunmayan televizyonları akıllı bir Smart TV hâline getiren Hiremco Turbo IPTV Plus Uydu Alıcısı, Ethernet bağlantısı sunarak TV izlemeyi eğlenceli bir hâle getiriyor. HDMI kablosu aracılığıyla eski TV'lere bağlanan Hiremco Turbo, binlerce çevrimiçi platforma ve filme ulaşma imkânı sağlıyor. 

Eski TV'lerinize Wi-Fi Özelliği Kazandırın

İnternet üzerinden TV izleme olanağı sunan IPTV Plus teknolojisiyle donatılan Hiremco, yüksek İnternet hızı sunuyor. Hiremco IPTV, televizyona bağlandığı andan itibaren binlerce çevrimiçi yüksek kaliteli filme ve diziye erişim avantajı sağlıyor. Yaklaşık 2000 adet kanal seçeneği sunan Hiremco, ücretsiz yayın yapan tüm kanalları ekrana getirebiliyor. Web TV bağlantısı da sağlayabilen ürün, istenilen tüm ücretsiz filmleri izleme fırsatı sunuyor. Tüplü televizyonlara AV girişi sayesinde kurulabilen Hiremco; YouTube, İnternet radyo, hava durumu gibi platformlara da anında ulaşabiliyor. Hiremco IPTV, Turkvod film ve dizi uygulamasıyla da film ve dizi seçeneklerini çoğaltıyor. 

Hiremco IPTV ile Gelen Ayrıcalıklar

  • 3 GB RAM desteği bulunan Hiremco, hızlı bir arayüz kullanımı sağlar. 

  • Wi-Fi bağlantısıyla İnternet TV seçeneklerine erişebilir. (ayrıca satılır)

  • 2 adet USB girişi sayesinde flash belleklerden fotoğraf, video, film gibi multimedyaları oynatabilir. 

  • Ultra HD kalitesinde 4K görüntüleri yayınlayabilir. 

  • Kolay arayüz kullanımıyla programlar arasında hızlı geçiş ayrıcalığı sunar. 

Teknik Özellikler ve Ek Ayrıcalıklar

İstenilen her uyduyu algılayabilen ve otomatik kanal ayarı özelliğiyle uygun kanalların tümünü listeleyebilen Hiremco, kanal düzenleme seçeneğiyle favori kanalların taşınmasına da izin veriyor. Hiremco, ayrıca, mevcut kurulumu değiştirilmek istendiğinde kanal listesinin silinmesinden sonra uydu değişikliği yaparak farklı uydu kanallarına geçiş yapılmasına da olanak tanıyor. Hiremco IPTV, yazılım güncelleme özelliğiyle sürekli güncellenebiliyor ve son güncelleme tarihlerini de gösterebiliyor. 1 GB hafızası bulunan Hiremco IPTV, USB bellek aracılığıyla daha fazla depolama alanı yaratabiliyor. Linux işletim sistemi sayesinde son derece hızlı çalışan ürün, benzerlerini yetenekleriyle geride bırakıyor. DLNA desteği sayesinde diğer cihazlarla veri alışverişi yapabilen Hiremco'nun elektronik program rehberi de bulunuyor. Alt yazı ve Teletext desteği de sunan ürün, ev sinemasını eğlenceli bir hâle getiriyor. Dijital ses konnektörü sayesinde Dolby Dijital ses teknolojisi gibi 3 boyutlu ses teknolojilerini algılayabiliyor. Enerji tasarrufu konusunda başarılı olan ürün, bekleme modunda yalnızca 0,5 W güç tüketimi yapıyor. Hiremco, IR Sensör aracılığıyla kızıl ötesi ışın sinyaliyle kumanda algılama işlemini gerçekleştirebiliyor. 

Hiremco Kutu İçeriği

Hiremco Turbo IPTV Plus Uydu Alıcısı kutusundan geliştirilmiş özellikleri bulunan bir adet uzaktan kumanda, cihaza elektrik bağlantısı sağlayan bir adet adaptör, kumandanın etkili bir şekilde çalışmasını destekleyen bir adet kumanda gözü, TV ile Hiremco uydu alıcısı arasında yüksek kaliteli görüntü aktarımı yapan HDMI kablo ve iki adet kalem kumanda piliyle beraber ürünün servis ağı bilgilerinin yer aldığı bir adet kullanma kılavuzu da çıkıyor. 

Hiremco Kurulumu

Cihazın adaptör kablosu arka panelinde yer alan adaptör girişine takıldıktan sonra adaptör, prize yerleştiriliyor. Ardından HDMI kablonun bir ucu Hiremco IPTV'ye, diğer ucu ise televizyonda genellikle arka panelde yer alan HDMI girişine bağlanıyor. Tüplü televizyonlarda HDMI girişi olmadığından bağlantı işlemi, AV girişi ile gerçekleşiyor. Tüplü bir televizyonda Hiremco bağlantısı sağlanması için hemen her yerde satılan bir adet AV bağlantı kablosu gerekiyor. Böylece Hiremco'nun arka paneline AV kablosu bağlanarak tüplü televizyonlarda aktifleştirilebiliyor. Arka panelde yer alan Ethernet girişine kablolu İnternet bağlantısı da yapılabiliyor. Tüm bağlantı işlemleri tamamlandıktan sonra kumandadan açma/kapama tuşuna basıldığında yeni smart televizyonunuz kullanıma hazır hâle geliyor.

Ücretsiz CCcam ve Free IPTV Aktif Etme

MENU - CAM AYARLARI - CAM MODU = MVCAM olacak​

PAYLAŞIM AYARLARI içerisine girip 0 tuşuna basınca açılan ekranda 123456 yazıp Kırmızı Tuşa bastığınızda Connected yazısını görürsünüz​

FREE IPTV için​

cihazı ilk aldığınızda Free IPTV kısmında sizden bir sefere mahsus olmak üzere şifre sorar Free IPTV Şifresi : 4234 tür​

CİHAZ ÜZERİNDEN GÜNCELLEME için

MENÜ - KURULUM - YAZILIM GÜNCELLEME adımlarını takip ettiğinizde sizden şifre sorar. Cihazın default şifresi 0000 girin

URL kısmına gelip OK tuşuna bastğınızda açılan pencereye http://xopen.cc yazıp mavi tuşa basarak kaydedip çıkın.Daha sonra İnternetten güncelleme üzerine gelip OK tuşuna basın ve son yazılımı seçip OK tuşuna basın

EROTİK KANALLARA KAPATMA VEYA ACMA

Kırmızı tuş 0000 

Cihazınız açılış ekranında takılı kalırsa RESET atmanız gerekmektedir.

 

Bunun için cihazın elektirik bağlantı ucunu çıkarın üst kısımda bulunan kurtarma yazılımını boş bir flaşbelleğe indirin sonra kapalı olan cihazın usb yuvasına takın. cihazın alt kısmında (iç kısımda sarı bir alan var.) buluna sarı düğmeye ucu içeri girebilecek (ince tornavida) hafifce basın zaten hissedeceksiniz. Buraya basılı iken elektrik bağlantısı yapın bir iki kere sarı düğmeye basın çekin ekran ortasına USB den gücelleme gelecek kırmızı tuşa basın (hiremco_turboiptv_fta_v1.04.32_20180202) yükleme işlemine başlayın. Yükleme bittikten sonra ekrana O an cihaz interenete bağlı ise yeni yazılım bulundu diyecek hayır deyip cıkın cihazı kapatın ve yine yukarından bulunan son yazılımı indirip  siz kendiniz kuru.n.